Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Глад! Обраха до шушка луканките от магазин в Хасково

4,979 прегледа
Опразненият щанд за колбаси в магазина

Всички луканки и колбаси от щанда на мини маркет в Хасково бяха обрани тази нощ. Магазинът на улица „Сливница“ бил атакуван по тъмно от апаши, които разбили с щанга входната врата и нахлули вътре.

Щандът с колбасите бил ометен до шушка, задигнати са и няколко стека с цигари от рафтовете. Друго не било пипнато.

Собственичката Павлина Петрова все още оценява щетите от кражбата. По предварителни данни става дума за около 2000 лева. Магазинът не е имал охранителна система.

Това е втора кражба на салами от областния град за два дни. Миналия ден бяха задигнати 6 кг. салам и 40 лева от магазин за месо.

Haskovo.net

Видео по темата

Източник: Haskovo.NET
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!