Пижо и Пенда отново са поставени в парка на Момчилград.
С огромни мартеници ще посрещнат момчилградчани Баба Марта и тази година.Това е поредната година организирана от община Момчилград. С двуметрова мартеница жителите на Момчилград ще посрещнат Баба Марта. Фигурите на Пижо и Пенда са разположени в градския парк и вече радват минувачите.
Текст и снимки:Мохамед Хабил









Коментари в сайта (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!