Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Гришо се върна от Дубай в Хасково

3,965 прегледа
Спорт | Анета Кутелова
0
1 2
×

Григор Димитров изненадващо се прибра в България. През последната седмица най-добрият ни тенисист разпускаше в Дубай след отпадането си от „Аустрелиън Оупън“.

Гришо ще изкара само няколко дни у нас, след което се връща във Франция, където ще играе на турнира в Марсилия, който стартира на 5 февруари, пише „България днес“. Димитров имаше ангажименти в София, но не пропусна за кратко да се прибере и в родното Хасково, където живеят родителите му.

Гришо дори показа снимка от магистралата, пътувайки с колата си. По време на полета за София Димитров бързо бе забелязан от другите пътници и се наложи да си направи няколко селфита с тях.

Източник: http://www.bgdnes.bg
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!