Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Пак хванаха нелегален тютюн, този път в Хасково

2,250 прегледа

Безакцизен тютюн иззеха икономическите полицаи в Хасково, съобщиха от областната дирекция на МВР. При специализирана операция полицаите проверили обект на улица “Цар Самуил” и кафене на булевард “Раковски”, стопанисвани от двама хасковлии. В обектите органите на реда открили и иззели общо 15,600 кг преработен тютюн без акцизен бандерол. Образувано е досъдебно производство.

Това е втора акция в рамките на 7 дни за пресичане на търговията с тютюн без акциз, след като миналата седмица бяха спипани близо 54 кг. в обекти на димитровградския пазар.

Haskovo.net

Видео по темата

Източник: Haskovo.NET
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!