Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Григор Димитров се е отказал от участие на турнира в Торонто

2,527 прегледа
Спорт | MARI_ZA
0

Григор Димитров няма да участва на "Мастърс" турнира в Торонто, съобщава tenniskafe.com. Причината, поради която 20-тият в световната ранглиста се оттегля, са болки в кръста.

Димитров трябваше да започне участието си в канадския град с мач от първия кръг срещу Борна Чорич (№15 в света), като това трябваше да се случи във вторник вечер.

През миналата седмица българският тенисист достигна до полуфинал на турнира във Вашингтон, който беше първият на твърди кортове от серията в Северна Америка.

Веднъж през сезона Димитров вече имаше контузия, като трябваше да се справя с болки в бедрото на турнира в Индиън Уелс.

Все още не е ясно дали българският тенисист ще участва на следващия турнир, който е заявил. Това е вторият пореден "Мастърс" - в Синсинати (14 август).

Видео по темата

Източник: dnevnik.bg
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!