Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Село Арда кани на събор, ще честват юбилярите

8,224 прегледа
Смолян | Величка
0

Традиционният събор на село Арда и арденските родове ще се състои следващата събота - 12 август. На празника ще се почетат с поздравителни адреси всички жители на Арда и Горна Арда, които навършват кръгли годишнини, съобщиха организаторите. Съборът ще бъде открит от 18.30 часа с музикална програма от Народно читалище "Извор-1920 г.". В 19 часа ще е връчването на поздравителните адреси на юбилярите. След това започва народното веселие. За доброто настроение ще се погрижи оркестър "ПИМ" с ръководител Тинчо Севдалинов.

Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!