Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Джеймс Бонд в принудителен отпуск, отложиха снимките заради фалит

3,691 прегледа
Филми | Таня Тодорова
0

Снимките над 23-та серия от приключенията на най-популярния британски шпионин Джеймс Бонд изненадващо бяха отложени.

По предварителен план екипът трябваше да започне работа преди повече от месец, но сериозни финансови проблеми отложиха старта на продукцията за неопределен срок.Според един от продуцентите - Майкъл Джи Уилсън (Michael G.Wilson), бъдещето на филма остава неясно, след като компанията, която държи правата за франчайза - знаменитата Metro Goldwyn Mayer е пред фалит и е обявена за продажба.

Тя има дългове от над 3,5 милиарда долара, което на този етап не й позволява реализирането на каквито и да е проекти. Сред възможните нови собственици са Time Warner, News Corp. и Lionsgate, но дори и за тях не е сигурно дали ще имат желание да изплатят крупните дългове.

Така поне за момента агент 007 е в принудителен отпуск, а според медиите най-ранният срок за възобновяване на снимките е краят на настоящата 2010-та година.

Видео по темата

Източник: avtora.com
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!