Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Вандали изпочупиха лампите на „Раковски“

4,145 прегледа

Уличното осветление на булевард „Раковски“ е почти напълно изпочупено, видя репортер на Haskovo.net. Поломени са както белите стъклени глобуси, така и енергоспестяващите лампи в тях. Осветлението е било унищожавано щателно и без пропуск от „Марса“ до кръстовището на „Космос“. Според възрастни хора от квартала, това се е случило вчера между 22 и 23 часа. „Имаше някаква пукотевица и врява, май някакви млади нещо се радваха“ обясни стара дама, която обаче не бе сигурна дали това има връзка с изпочупените лампи.

„Поддръжката на уличното осветление е задължение на общината", каза пресаташето Бояна Тодорова. "Ще се вземат мерки за подмяна на лампите. Това не е първия случай на вандализъм спрямо осветлението на този булевард", допълни тя.

Видео по темата

Източник: Haskovo.NET
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!