Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

СГС отложи дело срещу Вальо Топлото

4,133 прегледа
България | Таня Тодорова
0

Софийският градски съд отложи за декември делото срещу бившия изпълнителен директор на "Топлофикация" Валентин Димитров, известен като Вальо Топлото. Той и петима подсъдими са обвинени в ощетяването на дружеството с близо 2 млн. лева за периода от 2003 г. до 2006 г. 

Парите са били изхарчени за купуването на горива, рекламни материали, джакузи, джет и други луксозни стоки. В края на май 2008 г. Софийският районен съд осъди Валентин Димитров на 5 години лишаване от свобода за това, че като управител на фирма "Про Марк" ЕООД не е декларирал над 10 милиона лева при различни сделки. 

През юни Вальо Топлото получи още 14 години затвор по обвинение за източване на близо 6 милиона лева от "Топлофикация".

Видео по темата

Източник: dariknews.bg
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!