Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Седмо дете за Джоли и Пит

5,795 прегледа
Лайф | Таня Тодорова
0

Момиченце от Етиопия, което Анджелина Джоли и Брад Пит планират да осиновят, ще бъде седмото дете на известната холивудска двойка.

Джоли (34) заедно с децата си наскоро посети Етиопия, от където през 2005 г. осинови малката Захара.

Новото момиченце, което за сега няма име, е на 3 години, а носителката на Оскар се запознала с него в едно сиропиталищте и планира да го направи член на голямото семейство Джоли-Пит.

Анджелина осинови първия си син Мадокс през 2002 г. от Камбоджа. След това дойде Захара, после Пакс от Виетнам, а междувременно актрисата роди от Брад Пит и дъщеря Шайло.

През юли миналата година, на бял свят се появиха и близнаците Нокс Леон и Вивиян Маршлин. Както отбелязват таблоидите, звездните актьори вече са задействали процедурата по осиновяване на етиопското момиче.

Видео по темата

Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!