Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Габриела и Стефани Стоеви спечелиха титлата на турнира във Франция

3,336 прегледа
Спорт | Анета Кутелова
0

Габриела и Стефани Стоеви спечелиха титлата на двойки жени на турнира по бадминтон от сериите "BWF Tour Super 100" Orléans Masters 2022 в Орлеан (Франция) с награден фонд 90 000 щатски долара, съобщиха от Българската федерация по бадминтон.

Поставените под номер българки победиха на финала германките Стине Кюсперт и Емма Мощински с 21:15, 21:14 за 47 минути.

В първия гейм след 7:7 сестрите поеха водачеството, а в края взеха аванс от 20:14 и поведоха в резултата. Във втората част те доминираха изцяло и със серия от 4:0 затвориха мача.

Така Стефани Стоева и Габриела Стоева завоюваха втора поредна титла, след като миналата неделя станаха шампионки на турнира от сериите "BWF Tour Super 300" Yonex Swiss Open, 2022 Yonex Swiss Open в Базел (Швейцария).

Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!