Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Наказват длъжностните лица, свързани с поддръжката на пътя, заради верижната катастрофа

6,109 прегледа
Хасково | Красимира Славова
24

Всички длъжностни лица, отговарящи за поддръжката на пътните платна в зимни условия, ще бъдат наказани. Това съобщиха от пресслужбата на Общинската администрация.

Наказанията им са във връзка с катастрофата на кръговото в кв.“Орфей“, която стана тази сутрин. Удариха се шест коли, няма пострадали. Сблъсъкът стана на необработен заледен участък.

Наказания ще бъдат определени, съгласно Кодекса на труда, на зам.-директора на „Екопрогрес“, на началника на Транспорта и дежурните шофьори.

Видео по темата

Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (24)

предлагам
Предлагам наказанието на виновните да бъде - да покрият щетите на пострадалите коли , плюс обезщетение за създадените главоболия и стреса , който са изпитали водачите на автомобилите.
Неизвестен
В едната кола имаше и дете!
КМЕТА СТАНЧО ДА ПОСТРОИ КУЧКАРНИК НА КРЪГОВОТО
И НЯМА ДА ИМА КАТАСТРОФИ
бондьо
аз смятам , че публично бичуване и обругаване е по- добре. Срамът нищо не го измива и остава по- дълго от всяка финансово парична глоба. Не е много хуманно, ама ще треперят догодина- зимата. А ламарините да си ги правят потърпевшите, да се сещат че с лед и сняг шега не бива, и никога не ти е виновна прородата или държавата. В интерес на истината и двете ни поддържат живи, колкото и да е трудно и колкото и да не го заслужаваме, понякога.
Химена
По-добре да бъдат вързани в центъра голи и умъртвени с камъни. Така е честно за удареното ауди о0 и другите 2 коли за 100 лева .
С.Н
, тва съоражение кът е построено от държавата , прави ли го природен път ??
AG
До София от Хасково тази сутрин на всеки мост на АМ Тракия имаше същите нанизани .....Така,че всички виновни да плащат!
Epeто
Атаман. Гюнай. Зам. Кмета Динко това са хората които трябва да бъдат наказани.
?
С какво ще ги накажат? С "мъмрене"?! Тази сутрин в час пик, кръговото до Шел също беше ледена пързалка!
dd
Ако бяха ваксинирани три пъти нямаше да се блъснат.
ХА
ХА ХА ХА ХА,МНОГО СМЕШНО СТАНА
И
С какво ги наказват, те и без това нищо не могат направят, Толко им е акъла, колкото на кмета боклук.
И
И всичко това без сняг, е ледената пързалка е преместена тази година...
Браво
Най после справедливост!
бб
Справедливост ще е, когато накажат кметчето.
Кмета
Половин България тази сутрин беше в лед 15.12 е и тия шофьори от Африка ли идват? Карат бързо пътя им е виновен.
Сиганин
А бре братчети карайте бавно.
м.а.н.г.а.л
Най добре с каруцата и коня, ама коня да е със зимни подкови.
Тео
Тази сутрин имаше за пореден път една метната в дерето кола на завоя преди старчески дом,жълта май такси!
Бербо
Ми да си оправят мантинелата стои паднала и смачкана
Земеделец
В Хасково на 1 каун се падат по 4 коли и сутрин и вечер в час пик е ужасно всеки бърза без да спазва никакви правила и резултата е на лице
Todor
Сутринта и аз минах от там с автомобила,беше си пързалка.
лудият Макс
Точно там от долния край към града винаги ще се намери някоя кола да спре и да чака нещо или да паркира в дясно и водача да пуши отвън цигара а понякога спират два буса и товарят от единия в другия. Заемат едната лента. Водачите им много добре знаят, че на кръстовище, мост, надлез и подлез е забранено спирането и паркирането дори и да няма знак. А това си е вид кръстовище пътен възел тип детелина. Полицаите също това го знаят, но също се правят ни лук яли ни лук мирисали, а постоянно са на пост около детелината и дебнат за нарушители на скоростта.
Хахахах
На некърните фошьори все нещо им пречи. За първи път виждам на положителни температури лет и да тече вода