Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

ГЕРБ ще влязат в зала и ще гласуват против проектокабинета на ИТН

1,350 прегледа

Няма промяна в позицията на ПГ на ГЕРБ-СДС. Утре народните представители ще влязат в зала и ще гласуват против проектокабинета на "Има такъв народ".

Преди седмица лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов определи политическата ситуация като "пълен хаос" и заяви, че депутатите от ГЕРБ-СДС ще гласуват против проектокабинета на ИТН.

"Партия ГЕРБ и СДС трябва да стоят максимално отдалечени от тези отровни партии на омразата, които не зачитат волята на народа, не се отнасят уважително към избора на хората, ние възлагаме, това е решението на нашите депутати, да влязат в залата, да си гласуват против правителството, защото всяко друга наша формула на добронамереност или на отговорност дори би означавала да ни привързват с някакви кукловоди, сценаристи или каквото и да било там друго, ние това не го желаем, не го искаме, не сме от тях", допълни Бойко Борисов.

По-късно днес предстои БСП да съобщят официалната си позиция за подкрепа на проектокабинета на ИТН.

"Демократична България": Не можем да подкрепим предложението на ИТН за състав на Министерски съвет

От "Демократична България" и "Изправи се БГ! Ние идваме!" вече заявиха, че няма да подкрепят предложения състав на МС.

Засега от ДПС няма да казват каква ще е позицията им утре.

Видео по темата

Източник: БНТ
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (4)

Гласоподавател
На есен нови избори и 4-ти мандат за Бойко.
Отговор
И ПЪРВИ МАНДАТ В ЦЕНТРАЛНИЯ СОВИЙСКИ ЗАТВОР !
Дребен
За това положение народът ни има лаф " г.з глава изява" Не можаха да спазарят баницата и ще хвърлят страната в безконечни избори. Иначе голямо викане и хвърляне беше по парламента , но когато трябва да се свърши нещо - умряла работа.
бай Ганьо
А не съм съгласен с теб, виж за заплатите си как бързо се разбраха нито декларации нито национални съвети им трябваха всички дружно гласуваха. 😀