Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV

Опел и Фолксваген се разбиха на кръстовище на „Червена стена“

4,803 прегледа
Хасково | Анета Кутелова
11

Два леки автомобила Фолксваген и Опел катастрофираха на кръстовище в хасковския квартал „Червена стена“. Инцидентът стана около 11:30 часа.

Опелът е бил шофиран от 73-годишния Башо Башев от хасковското село Криво поле. Той се е движел по улица „Червена стена“, която е без предимство. Навлизайки в кръстовището с улица „Крали Марко“ се е блъснал във Фолсквагена, който е отскочил на тротоара и дори леко е ударил вратата на гараж на къща. След това се е забил в уличен бетонен стълб

Водачът на Фолксвагена заяви, че опитал да избегне удара и навил волана надясно, но не успял. Възрастният шофьор на Опела пък заяви, че се огледал преди да навлезе в кръстовището, но не видял другата кола.

При удара няма пострадали хора, но двете коли са с разбити предници. Двамата водачи изчакваха пристигането на „Пътна полиция“.

Видео по темата

Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (11)

Б.Шиков
Коментарът е заменен с този текст от редакторите заради обидно,расистко или нецензурно съдържание!
Карамджа
Башо е на баша! От тук нататък да си търси баш майстор тенекеджия😄
Шофьор
Моите уважения към възрастните хора, но след определена възраст трябва да има задължителен преглед за реакции и т.н., преди да им се поднови книжката.
съседка
Истинско геройство е да минеш невредим оттам сутрин, когато се зарежда магазина на ъгъла и вечер след 17 ч когато спират да пазаруват хората и колите са спрени от кръстовището до входа на блока. КАТ могат да направят колкото си искат глоби, но трябва да имат желание за това и да се завъртят в района по това време.
бай йордан
Коментарът е заменен с този текст от редакторите заради обидно,расистко или нецензурно съдържание!
байно
бай Йордане къде ходиш бе отдавна не съм те виждал
до бай
Значи казвам.... коментиращия пише ли се бай Йордан, петров, Шиков, Петрова ,Коцето Иванова и др. Това е АКАНА турчин ! И после след кратко време , коментиракшя "чок акъллия" отговаря на глупавия си , коментар ,вече пак под друго измислено име. Казвам го да се знае, и да ме извинят други почтенни турци
България
Не обиждай хората тук не живеят само помаци ,а и българи и всички хора се разбираме много добре . По важното е ,че в този момент е нямало хора на тротоара иначе щеше да стане голяма беля!
до бай Йордан
Ти знаеш ли изобщо какво е Байно бе селтак.? Каде някаде по северна българия се ползва още тази дума.Ама трябва да се върне Тодор Живков, той ще те вкара в пътя ,и ще ти обясни ,как не трябва да хитруваш и да провокираш и настройваш хората
той
Ако го питаш тоо дето се представил днес за бай Йордан , примерно има ли йорданов ден , кога е и друго ,тогава няма да знае нищо! Но нека незнае , нее задължително турците да знаят тези неща, но поне да видят първо тях си и тогава да обсъждат помаци, цигани българи арменци и всичко останало
неутрален
Ами ти дето го пращаш в помаклъка, ти защо не си идеш в кържелъка бе аби. Като гледам и вие хич не сте малко вече!!