Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

КАТ глоби близо 100 шофьори за ден при спецакция в Хасковско

4,665 прегледа
Снимката е илюстративна Свали оригинала
Снимката е илюстративна
Хасково | Анета Кутелова
2

В рамките на операция „Едуард“ – Европейския ден без загинали на пътя, пътните полицаи са проверили 284 моторни превозни средства и и 353 души, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Хасково.

На нарушилите Закона за движение по пътищата водачи са съставени 56 фиша и 15 акта. На движещите се с висока скорост са съставени и 24 електронни фиша, а 6 са връчени.

На територията на областта през вчерашния ден няма регистрирани тежки инциденти и смъртни случаи. В Свиленград полицейските служители се срещнаха с деца от СУ "Петър Берон", ОУ "Иван Вазов" и ПГССИ "Христо Ботев". Учениците участваха в урок по безопасност на пътя и опресниха правилата си за безопасно поведение.

Haskovo.net

Видео по темата

Източник: Haskovo.NET
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (2)

Вйо
през деня пишат фишчета ,вечер чакат бакшиши .Едно удупено мишле няма как да стресне джигита
Едуарс
То в България всеки ден е Едуард. Умориха го тоя народ от глоби за щяло и нещяло. Кога ще почнат да се занимават с истинската престъпност...