Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV

По 20-тина пътни знака месечно се крадат в Хасково

6,019 прегледа
1 2
×

По двайсетина пътни знака месечно се крадат от недобросъветни хасковлии. Това показват данните на “Екопрогрес“, в чиито задължения е и поставянето на липсващите табели на мястото им.

Само на вчерашното заседание на комисията по транспорт към общината бяха подадени 5-6 сигнала от органите на МВР за липсващи пътни знаци, като във всеки сигнал се посочваха по няколко такива места.

“Вярно е, крадат се много табели. Предимно забранителни – за забранено спиране или навлизане в улица, за ограничение на скоростта”, коментира за Haskovo.net шефът на “Екопрогрес” Щерю Янев. Той допълни, че последният случай на установена липса на знак е от днес. Заедно с други членове на комисията по транспорт ходили да огледат мястото между Втора и Трета поликлиника, където общината възнамерява да обособи още две паркоместа за инвалиди. Оглеждайки съществуващите две места в обособен джоб те забелязали липсата на знак, указващ, че паркоместата са за инвалиди.

“Знакът го няма, останал е само стълбът. Дори такива знаци се крадат”, допълни шефът на общинското предприятие.

Тодор Кръшков

Източник: Haskovo.NET
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (2)

001
ДАЙТЕ ТЕЛЕФОН НА КОЙТО ДА СЕ ОБАДИМ ИМА И ДРУГИ ЛИПСВАЩИ ЗНАЦИ ОКОЛО УЧИЛИЩЕ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ
лумпен седесар
Бать Щерьо що си оставихте ръцете при асфалтиране на бул Освобождение пред кметския хотел бе Който мине от там непрекъснато псува вас и герберската ви некъдърна власт Това ли ви са специалистите -асфалтаджии Ето за това хората ви намразват от ден на ден повече