Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV

Пазете се! "То" идва!

3,615 прегледа
Филми | Таня Тодорова
0
Киностудиото Warner Bros възнамерява да екранизира една от класиките на Стивън Кинг (Steven King) - "То". Това ще е първата адаптация на творбата за голям екран.
Досега книгата се е появявала единствено под формата на тв продукция по американската ABC през 90-те години на миналия век.

Сценаристът Дейв Каджганиш, познат от "The Invasion", вече работи по адаптация за игралния вариант. Все още не са разкрити допълнителни подробности около бъдещия проект, ясно е само, че действието ще се развива в наши дни.
Сюжетът разказва за група деца, членуващи в "Клубът на Загубеняците", които влизат в битка със свръхестествено същество, явяващо се под формата на клоун.

Романът на Стивън Кинг има и продължение, като във втората част главните герои отново се сблъскват със същия враг, но вече като възрастни.

Видео по темата

Източник: avtora.com
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!