Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Уил Смит би играл Барак Обама

4,866 прегледа
Филми | Таня Тодорова
0
Холивудският актьор Уил Смит е готов да се превъплъти в образа на Барак Обама в биографичен филм за първия чернокож президент на САЩ, ако това е желанието на самия американски държавен глава, който вечра официално встъпи в длъжност.
"Ако получа заповед от върховния главнокомандващ да играя във филм за него, то аз, както и всеки друг на мое място, ще изпълня дълга си", каза Уил Смит.

Актьорът отхвърли възможността да прави политическа кариера. "Не мисля, че за мен ще е правилно да попадна в Белия дом", каза той.

"Далеч по-забавно е да си кинозвезда. Работата на президента е много по-трудна и отговорна. Животът на прекалено много хора зависи от всяко твое решение."

Видео по темата

Източник: lifestyle.bg
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!