Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Кобрата пожела да се бие за световна титла в София

4,609 прегледа
Спорт | TONI_D
1

Кубрат Пулев пожела боят му за световната титла, който вероятно ще е следващият в професионалната му кариера, да е отново в София.

Българският боксьор отказа Нигерийския кошмар Самюел Питър след три рунда пред препълнената зала "Арена Армеец" в София и получи пояса на Интерконтинентален шампион на WBA.

Възможно е следващият противник на Пулев да е Антъни Джошуа, който е смятан за един от най-силните боксьори в момента, пише "24 часа".

Кобрата уверено вървеше към победа с нокаут срещу Самюел Питър, когато нигериецът с американски паспорт реши да се откаже под предлог, че си е контузил ръката.
 

Източник: http://www.dnes.bg
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (1)

Петьо
Абе ква е тая измама как може такива госпожици като сношните да ги водят на световно ниво кви боксьори можи да са тва пълен смях пълна трагедия