Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Тикви, феи и рогати на забава в Младежкия за Хелоуин

10,740 прегледа
Хасково | Красимира Славова
7

В красиви, смешни, страшни, сърцати, смели и симпатично- глупави герои се претвориха децата, които се включиха тази вечер на Маскиния бал, организиран от Младeжкия център в Хасково. Сред купонджиите се появи и истинска тиква самурай.

За минути залата на Центъра се напълни с никнещите като гъби в маскардните си костюми малчугани от различни възрасти. А на входа ги очакваше по черпак слузеста кървавочервена течност.  За Haskovo.net обаче източници от организаторските среди издадоха, че тя е забъркана от малинов сироп и желирани червейчета, така любими на всички. 

Не беше забравена и каузата- събирането на средства за изграждането на детска площадка в Дом "Марина".

Вещерско жури, съставено от добрите вещици в наличност, се зае с оценката на най-оригиналните претворения. Във фоайето на центъра пък от детските градини бяха изпратени различни интерпретации на тиквени фенери.

Награди бяха раздадени за костюми и фенери за първо, второ и трето място, но всъщност наградени бяха всички-с добро настроение.

Мистичните животни, феи и всякакви фантазни образи накрая плъзнаха из стаите на Младежкия център в играта “Лакомство или пакост“, а както всички знаем, както за малките, така и за порасналите деца  да спечелиш лакомство или пък да извъртиш пакост все е наслада.

Haskovo.NET

Видео по темата

Източник: Haskovo.NET
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (7)

КУКУ ТАНЕКОВА
ПАРОДИЯ НА СЪВРЕМЕННОТО ВЪЗПИТАНИЕ ПРЕДЛАГА МЛАДЕЖКИЯ ЦЕНТЪР ХАСКОВО
Порчо
Имате нещо против бат Боко Тиквата.ли?
Порчо
Тикви, вещица и рогатия на забава в зала Дружба!
Тикварий
Общината обявява конкурс за нов герб на Хасково.Задължителни елементи:тиква,вещица и каунь.Първа награда няма да се присъжда.
Родител
Искате или не световете се смесват. Децата само се забавляват и не влагат никакъв друг смисъл в този празник. А и събитието беше Бал с маски! Дали ще пазят християнските добродетели зависи само от вас, семейството и църквата. На какво ги учите сега освен да мразят? Браво, съвсем по християнски! Не разбирам защо винаги валят негативни коментари? Даже и за най-безобидните прояви милост нямате, а че някой тук само си прокарва платените постове като т.нар. Порчо стана ясно на всички.
мастикаджия
Ти не си родител!!!! Виж приликата на детето ти с комшията.
Tato
Както винаги ревове и истерии за това че на децата им харесва нещо. Да са живи и здрави децата, а на нас само тикви и феи да са ни проблемите.