Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV

Четирима задържани за обира на пощата в Хасково

18,018 прегледа
Хасково | Анета Кутелова
19

Четирима души са задържани за обира на пощата в Хасково, потвърдиха за Haskovo.net от няколко независими източника, свързани с разследването. Някои от задържаните са от Хасково, но има и гастрольори. От МВР и прокуратурата се въздържат да дават подробности на този етап.

Задържането им е удължено за 72 часа с прокурорско постановление. Срокът изтича в събота. Възможно е обаче още утре от държавното обвинение да поискат от съда налагане на постоянна мярка „задържане под стража“.

Haskovo.net припомня, че на 8 юни тази година беше обран трезорът на пощата. Според разследващите тогава са задигнати около 2 млн. лева.

Анета Кутелова

Видео по темата

Източник: Haskovo.NET
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (19)

Е.И.
Аха ново шест,от къде се взеха пак тези обвинени...А бързахте преди месеци да хлепате други.
Всевишния Кенанец
пак са натопили някой...извършителите са предали парите където трябва
Антон
Те похарчиха парите, докато ги хваните, ако изобщо това са крадците де!
нов гост
Нали сме в пред избори,всичко е възможно.
xa xa
Как коментира темата за изборния ден: -циганите - На нас в махалата ни дадоха пари за да гласуваме -политиците - Ние припомнихме на хората в бедните квартали за едни много велики българи, като Алеко Константинов, Пенчо Славейков, Стефан Стамболов, Петър Берон.
морган фрийман
това са четиримата от " Зрителна измама" :)))
бивш
ББ даде ултиматум до края на месеца на няколко директори на МВР между тях и Ангел Цанков това е събиране на точки вероятно иначе АУТ
хахаха
до сега ревахте че били некадърни полицаите и нищо не можели да разкрият, а като разкриха обира - било предизборно и незнам си какво шибани безполезни тролове
Nostradamus
Има някой шибан, ама не са коментиращите по-горе, нито пък са тролове. На Цангел му пари под шапката.
хахаха
много знаеш ти на кой какво му парело голям разбирач и акълия си бил сигурно си врял и кипял в политиката и в бизнеса и в развитието на града и кола сигурно най - добре от всички караш пък за футбол да не говорим
Хасковлия
Браво на МВР! Обирът на века е разкрит!Най-добрите!
Y
Симбап е единия задържан.
Доктор Ох, боли!
Да оставим комплексарите да си коментират и да си плюят на воля. Много е забавно, а и какво друго им остава?!
да
че е станал обир станал. Но важното е защо се е допуснал и кой е виновен че не изпълнява задълженията си.
СЕЛЕНЖЕР
ТРИМА ГОЛИ И ЕДИН БЕЗ ГАЩИ ХВАНАЛИ В ПОЩАТА...ТЪПОТИИ ДО ШИИ
Читател
Хасково нет , прочетете днешния брой на 24 ч. Там са описани имената на извършителите , как са ги открили и т.н. Не знам прокуратурата на кого дава информация или вие къде я търсите но...
Читател, който чете внимателно
И какво има повече в 24 часа?!? Само обемът е в повече, инфото. апачик "копи -пейст". Обемът идва от припомнянето на обстоятелствата при обира, не от новата информация...абе много сте компетентни. Аз не видях в никоя друга медия повече от написаното тук. На всичкото отгоре от електронните медии тук новината беше извадена най-напред. А за вестниците и преписването без да цитират първоизточник-работата е ясна...
вип
Всичко си пише в 24 часа и не само там явно хасконо нет ги е страх да публикуват а другите не като фжнес пик фрог и т.н. даже и снимка си има
Читател
Има всичко - имена , съучастник , предишни прояви на задържания и т.н Струва ми се повече от само " Задържаха четирима. няма повече информация"