Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

На пролет ще бъдем по-силни

2,782 прегледа
Спорт | Таня Тодорова
0
Босът на Левски Тодор Батков остана доволен от успеха на неговия тим срещу Локомотив София в турнира за Купата на България.

"Играхме добре и заслужено спечелихме. Остават ни два мача тази есен и след това почивка и подготовка. На пролет ще бъдем много по-силни", каза собственикът на Левски.

"Емил Велев остава треньор на Левски, ще води отбора и през пролетта, обяви спортният директор Даниел Боримиров. - Неговата смяна никога не е стояла на дневен ред. Започваме работа по селекция след двата мача, които ни остават. Интересуваме се от много играчи у нас и в чужбина. Конкретни неща обаче няма", каза още Боримиров.

"Не коментирам съдиите. Играхме добър футбол при тези тежки условия. Доволен съм от всички, най-вече от победата. Освен това се радвам, че момчетата се раздадоха и показаха добро физическо състояниe на този тежък терен", каза още Батков.

Видео по темата

Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!