Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Камата пак изригна

3,215 прегледа
Христо Стоичков отново напомни за буйния си нрав, този път извън пределите на родината. Камата псува по сръбски журналисти, минути преди контролата в Белград, завършила с позорното 1:6.

Легендата на българския футбол наблюдава на живо срещата на стадион „Партизан", като преди нейното начало е бил наобиколен от сръбски журналисти, които са го помолили да коментира очакванията си за мача, както и мнението му за слагащия край на своята кариера Саво Милошевич.

Бившият селекционер на националния отбор обаче в своя типичен стил е нагрубил грубо журналистите с цветущи псувни.

"Šta me hoćete koji k…c! Nema šta da pričam. Pustite me u p…u materinu! Ajde, pusti me", били думите на Стоичков според "Курир". В превод на български те звучат: "Какво искате, к**а ми ли искате! Не желая да говоря! Оставете ме, п*чка ви майчина! Айде, оставете ме!".

Стоичков е бил на мача заедно със своя кум и известен певец Мирослав Илич, който е успокоил своя приятел, след което двамата заедно са позирали пред насъбралите се фоторепортери.

Видео по темата

Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!