Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Boyzone включиха гей сцена във видео

7,155 прегледа
Музика | Таня Тодорова
0
Групата Boyzone стана първата момчешка банда, която включи гей двойка в свое видео. Певецът Стефан Гейтли (Stephen Gately) разменя ласки с актьор в клипа към новото парче "Better".
Останалите членове на Boyzone са в компанията на момичета във видеото, а само Гейтли, който призна за хомосексуалните си наклоности през 1999 г., е с мъж актьор.

"Това просто съм си аз. Няма нужда да се вдига голям шум за избирането ми на партньор във видеото", каза певецът за Newsbeat.

През 2007 г. Boyzone се обединиха за турне във Великобритания, а през май и юни 2009 г. ще изнесат серия от концерти в Европа.

През октомври 2008 г. Boyzone завършиха работата си по новия албум "Back Again... No Matter What". Първият сингъл "Love You Anyway" беше първото ново парче на групата от 9 години насам.
Виж видеото на "Better" тук.

Видео по темата

Източник: avtora.com
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!