Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

1,2,3 ... 12. Ура!

7,006 прегледа
Алеята на Кенана снощи се оказа тясна. Абитуриенти, учители, роднини, оператори, приятели, изпращачи, много цветя, усмивки, блестящи тоалети, тук там сълзи. Проблясват светкавици, последни мигове преди бала. Целият випуск 2008 от ПГДС скандира "1, 2, 3,... 12. Ура!"


Най-накрая комплекс "Фантазия" прибира всички и балът започва. Не че няма да отидат до Слънчев бряг за 3-4 дни. Балът им е тук, в родния град. "Ура" или не, това си е начин да се разделиш с училището.





Повече снимки вижте тук (галерия)

Видео по темата

Източник: Haskovo.NET
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!