Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Румънци вадят 2 милиона евро за Хичо

4,066 прегледа
Спорт | MARI_ZA
0
Два милиона евро са готови да дадат от Стяуа Букурещ за Николай Димитров-Хичо, твърди авторитетната румънска медия Проспорт. Президентът на Стяуа Джиджи Бекали потвърди, че ръководеният от него клуб иска да привлече младокът от Левски и даже вече са направени конкретни постъпки по този повод.
"Адриан Илие вече бе в България, за да наблюдава лично изявите на играча. Започнахме преговори. Отправихме конкретна оферта и очакваме отговор", коментира Бекали пред Проспорт.

Изданието припомня, че Димитров е бил на проби в Арсенал и допълва, че интерес към Хичо имат още Манчестър Сити и ЦСКА, но не Москва, а София.

Видео по темата

Източник: netinfo.bg
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!