Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Подпалиха автомобили и замеряха полицаи с бутилки , първомайско

2,409 прегледа
Светът | MARI_ZA
0
Демонстриращи с леви убеждения подпалиха автомобили и замеряха полицаи с бутилки в най-сериозния изблик на насилие по повод 1 май в германския град Хамбург, съобщиха от полицията.

„Полицаи са били тежко атакувани от демонстриращи, по тях са хвърляни бутилки и камъни", обяви говорител на полицията и добави, че няколко протестиращи и служители на реда са ранени. Избликът на насилие стана след митинг на около 6600 души, които протестираха срещу друг митинг – този на крайно дясната Националната демократическа партия в Хамбург. След демонстрациите малки групи от участниците са подпалили автомобили и са се барикадирали с кофи за боклук и дървета. Полицията поясни, че са използвани водни струи за разпръскване на демонстриращите, а няколко души са задържани. /Ройтерс
Източник: netinfo.bg
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!