€ 2 млн. безвъзмездна помощ ни отпуска Швейцария
Два милиона евро безвъзмездна помощ ще отпусне швейцарското правителство на България. Това заяви при откриване на българо-швейцарски икономически форум във Варна посланикът на Швейцария у нас Томас Фелер, цитиран от радио Варна.
Парите ще бъдат приведени следващата година и ще се използват за проекти, свързани с индустрията, инфраструктурата, биологичното земеделие, околна среда и общините.
Източник:
news.bg









Коментари в сайта (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!