Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

"Пинк флойд" се събират

7,049 прегледа
Музикантите от "Пинк флойд" разкриха, че планират отново да се съберат за благотворителна цел, пише в. "Сън".


Барабанистът на групата Ник Мейсън е заявил, че музикантите търсят подходяща кауза, която да подкрепят. "Сигурен съм, че ще се съберем, когато се намери повод, и ще загърбим 20-годишните недоразумения", казва Мейсън. За последен път "Пинк флойд" свириха заедно през юли 2005 г.


Тогава Дейвид Гилмор и Роджър Уотърс оставиха проблемите зад гърба си, за да участват в инициативата "Лайв ейт". Търканията между членовете на "Пинк флойд" започнаха през 80-те години на миналия век заради това кой държи правото за името на групата, припомня изданието
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!