Намериха "бръмбари" в АГ-болницата във Варна
"Бръмбари" са били открити в лекарски кабинет на варненската АГ-болница, предадв Радио Варна като се позова на информация от варненското издание на в. „24 часа".
Подслушвателните устройства били открити по време на ремонт от работници.
Те били поставени зад ламперията в стаята на ескдепутата Иван Козовски.
Не се знае дали те са били действащи или са забравени там от години.
Подслушвателните устройства били открити по време на ремонт от работници.
Те били поставени зад ламперията в стаята на ескдепутата Иван Козовски.
Не се знае дали те са били действащи или са забравени там от години.
Източник:
news.bg









Коментари в сайта (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!