Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

"Родители" зарязаха бебето си във влака

2,143 прегледа
Полицията търси родителите на 4-месечно бебе, открито изоставено във влака София-Ямбол, съобщиха от МВР.

На 27 февруари следобед в заминаващ от Централна гара влак София – Ямбол, във вагон № 4, на място №13 е открито изоставено момченце, около 4 месечно.

До бебето е намерена синя найлонова торба, в която полицаите открили бебешки дрешки и принадлежности.

Бебето е високо около 60 см, тежи около 5 кг и има сини очи.

Облечено с гащеризон - лявата част бяла, а дясната - светлосиня с бели напречни райета.

МВР моли гражданите, които могат да дадат информация за детето, неговите родители или близки, да се обадят на телефони 166, 982 06 79 или в най-близкото поделение на МВР.

Анонимността им е гарантирана, допълват от МВР.
Източник: dnes.bg
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!