Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV

Шварценегер си прибра танка

2,861 прегледа
Лайф | MARI_ZA
0
Военният музей в щата Охайо предаде на Арнолд Шварценегер танка, който той сам е управлявал в продължение на 8 години по време на службата му в австрийската армия.

Уорът Мотс, директорът на музея, чийто бивш експонат е въпросният танк М47, разкри, че Шварценегер го откупил от австрийското правителство през 1999 година и го занесъл във Флорида, където по това време бил открит ресторант Planet Hollywood.

Година по-късно филмовата звезда поверил танка на музея за временно ползване.

Прессекретарят на Шварценегер Аарон Маклиър заяви, че сега губернаторът планира сам да го съхранява.
Източник: lifestyle.bg
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!