Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

ASUS ZX1 Lamborghini - на CeBIT 2008?

8,682 прегледа
GSM | MARI_ZA
0
Unwiredview.com съобщава, позовавайки се на Mobinaute.com, че по време на изложението CeBIT 2008 следващия месец ASUS и Lamborghini ще представят комуникатора ASUS ZX1 Lamborghini.

Засега информацията за телефона е повече от оскъдна. Според наличните сведения ASUS ZX1 Lamborghini работи под управлението на операционата система Windows Mobile 6.1 Professional, разполага с широк сензорен дисплей и включва GPS, Wi-Fi и Bluetooth модули. Използваният в него процессор е с тактова честота 520 MHz, поддържаните мрежи са 2G/3G. Няма информация каква е резолюцията на камерата. Потребителският интерфейс на комуникатора ASUS ZX1 Lamborghini се очаква да прилича на този на HTC Touch и Apple iPhone, твърдят същите източници.

Предполага се, че ASUS ZX1 Lamborghini ще бъде пуснат в продажба в Европа през лятото на цена около 650 евро.

Видео по темата

Източник: dir.bg
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!