Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Коректни платци останаха без вода заради ромски сметки, искат да съдят “В и К”

1,762 прегледа
От четири дни "В и К" - Хасково е спряло водоподаването в местния квартал "Орфей - 3" заради неплатени сметки - основно на ромски жители. В квартала обаче живеят и хора, които редовно плащат водата си и които днес се заканиха да съдят дружеството.

От "В и К" съответно заявиха, че ако е извършена грешка, оцетените още утре ще могат да сигнализират в дружеството и водоподаването им ще бъде възобновено.

Източник: dariknews.bg
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!