Продължават протестите на лекарите
И днес ще продължат едночасовите протести на лекарите и медицинските специалисти срещу недофинансирането на здравната система. По данни на здравното министерство, във вчерашния първи де н на протеста не са се включили университетските и областните болници.
Според Лекарския съюз, участието е било между 70 и 100%.
Източник:
novjivot









Коментари в сайта (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!