Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV

Ще се увеличат заплатите за бюджетния сектор заради плоския данък

5,001 прегледа
Работещите в обществения сектор, които получават заплати до 430 лв., ще видят увеличението на възнаграждението си още в януарските фишове.

Това потвърди министърът на финансите Пламен Орешарски пред журналисти, преди да започне заседанието на правителството.

Министърът заяви, че от 6 месеца повтаря, че заплатите на хората с по-ниски доходи в обществения сектор ще бъдат увеличени заради въвеждането на плоския данък от началото на 2008 г.
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!