Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Италианци ни съдят заради магистрала

7,086 прегледа
Светът | MARI_ZA
0
Италианската компания "Салини", която преди 4 години бе на път да вземе концесията на магистрала "Хемус", е завела дело срещу държавата в Международния арбитражен съд в Париж, информира „24 часа".
Това стана ясно вчера, след като строителното министерство публикува съобщение за избор на процесуален представител.

Според него правителството е възложило на ведомството да организира защитата на държавния интерес на 26 ноември 2007 г.

4 дни по-късно съдът е постановил в кратък срок страната ни да подготви отговор на подадения от "Салини" иск.
Източник: novjivot
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!