Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

"Токуда": Никол няма да има увреждания

5,782 прегледа
България | Таня Тодорова
0

Състоянието на новородената Никол, която беше бита от акушерка в болница "Софиямед", се подобрява. Това съобщиха от болница "Токуда", където бебето е настанено за лечение, предаде БНР.

Резултатът от извършеното изследване с ядрено-магнитен резонанс е показал, че мозъкът на бебето се възстановява добре и бързо.

Никол вече е извадена от кувьоз и сложена на термолегло.

Според лекуващите я лекари детето няма да има увреждания.

Видео по темата

Източник: actualno.com
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!