Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Кебапчета за Великден за диабетиците в Хасково

2,904 прегледа
Хасково | Красимира Славова
2

Великденски пакети с храна ще получат 160 диабетоболни от Хасково. Акцията на „Сдружение диабет 2012“ с председател Милка Кънчева, е традиционна за Възкресение. Пакетите се раздават от днес в клуба на диабетоболните до старата ритуална зала. Ще ги получат обаче само тези, които са си платили членския внос, уточниха от сдружението.

Пакетите съдържат основни храни - захар, брашно, курабии, традиционния за празника козунак. В тях обаче има и още нещо за трапезата - великденски кебапчета.

Хората, които получиха помощта, са доволни от жеста, защото ще имат осигурена трапеза за празника и обещаха, че с продуктите от пакета ще замесят курабийки по свои рецепти, с които да почерпят близките си.

 

М. Манолова

Видео по темата

Източник: Haskovo.NET
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (2)

123
КАК ПЪК НА СНИМКАТА НЯМА И ЕДИН СЛАБ ДИАБЕТИК?! ЩЕ ИМ РАЗДАДЕМ "ХРАНА", КОЯТО ЩЕ ИМ "ПОМОГНЕ" ЗА СЪСТОЯНИЕТО В КОЕТО СА?!
zelen4uk4e
До къде го докарахме хората да се радват на пакети с храна за празника !!!! Ай сиктир бе драги зрители гледката все повече напомня на филмите и репортажите от африканските държави в които раздават храна и вода от камиони !!!!