Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Апаши задигнаха мобилни телефони, ужилените се жалват

2,158 прегледа

Сигнали за два откраднати телефони са подадени в РУ-Кърджали вчера, съобщават от регионалния пресцентър на МВР. В жалба на 25-годишна се съобщава, че от дамска чанта, оставена на пейка в парк “Простор”, изчезнал телефон. Втората кражба била извършена на ул.”Климент Охридски” в областния център. Жалбоподателят е 67-годишен. Полицията издирва извършителите на кражбите.

Видео по темата

Източник: kardjali.bgvesti.net
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!