Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Мъж откри стрелба и се барикадира в къщата си в София

2,662 прегледа

Млад мъж отказва да излезе от дома си и стреля по полицаи в столичния квартал "Горна баня", предаде БГНЕС.

Мъжът отказва да се предаде на полицията, която е отцепила голям периметър около къщата. Стреля с газов пистолет по униформените и по къщите наоколо.

Според информацията до момента, става въпрос за психично болен мъж, който се скарал със съсед и започнал да стреля. Той се води на отчет.

Потрошени са прозорците на съседна сграда. По непотвърдена информация, мъжът има и хладно оръжие в дома си.

Районът е отцепен.

Въпрос на време е мъжът, който се е барикадирал в къщата си в столичния кв. „Горна баня” да бъде изваден от там . Това съобщиха от пресцентъра на СДВР.

В последствие стрелбата е прекратена, като от СДВР уточниха, че в момента психолози и роднини разговарят с барикадиралия се мъж.

Видео по темата

Източник: http://www.actualno.com
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (2)

KLIO82
Още един изтрещял
woooo
Ей не се научихте да не пишете глупости "Имал хладно оръжие в дома си"В коя къща няма ножове и др.Взехте ни за малоумници.