Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Хлапе припадна в школски двор след алкохолен запой

1,837 прегледа

38-годишна жена от рудоземскот осело Елховец, е подала жалба в полицията, че малолетния й син е припаднал от препиване.

В петък -17 октомври, 13 годишният хлапак колабирал в близост до училището в селото след злоупотреба с алкохол. Момчето е хоспитализирано в МБАЛ в Смолян. По случая работят служители на РУП – Мадан.

Видео по темата

Източник: smolyan.bgvesti.net
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (1)

123
Не става ясно срещу кой е жалбата, защото много силно се съмнявам да се е жалвала от себе си , че не си е възпитала отрочето.Много "хора" забравят , че училището е УЧИЛИЩЕ а не възпиталня. Там децата ходят да учат , а възпитанието е дело на родителите.