Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

15 годишен хлапак крал мобилни телефони

1,668 прегледа

Служители на РУП – Мадан разкриха извършителя на кражба на телефони. Припомняме, че на 15 септември в РУП – Мадан е получена жалба от 40-годишен жител на миньорския град, в която заявява, че е извършена кражба на два мобилни телефона “Нокиа”. В рамките на няколко дни криминалистите установиха извършителя- 15-годишно момче от Мадан.

 

Видео по темата

Източник: smolyan.bgvesti.net
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!