Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Дует разплака публиката на X Factor (видео)

5,383 прегледа

Дългогодишните приятели Вениамин и Доника се явиха в X Factor, но бяха изправени пред тежка дилема. Двамата изпълниха "Минаваш през мен", а след това Вениамин изпя  солово песента на Графа "Давам всичко за теб".

След като чу изпълненията, журито постави младежа в много трудна ситуация, да продължи сам или с дуетната си половинка.  

"Тя им каза преди кастинга, че трябва да го направя за себе си", заяви младият мъж. В крайна сметка журито реши и двамата да продължат, но поотделно.

Видео по темата

Източник: inews.bg
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!