Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Хванаха двама пияни шофьори от Върбина

2,187 прегледа

Двама водачи на автомобили от Върбина са били заловени да шофират след употреба на алкохол на 8 септември.

31 годишният И.Х. Е спипан около 18 часа на разклона „Черна“ с 1.31 промила. Негов съселянин пък е хванат около 23.30ч. снощи в Смолян до бензиностанцията на ул.“Васил Райдовски“. 45 годишният С.К. шофирал „Нисан“ с 1.68 промила алкохол и срещу него е започнало бързо производство.

 

Видео по темата

Източник: smolyan.bgvesti.net
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!