Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

35-годишен мъж почина след катастрофа, обадил се сам на 112

2,783 прегледа

35-годишен мъж е починал при катастрофа на автомагистрала „Тракия” в района Нова Загора, съобщи „Фокус".

Инцидентът е станал около село Омарчево. 35-годишният мъж загубил контрол над автомобила, който напуснал пътното платно и се преобърнал в канавка. Мъжът е пътувал в посока Бургас.

Пътният инцидентът е станал тази нощ около 02:20 минути. Мъжът е успял сам да се обади на телефон 112. Откаран е в МБАЛ „Д-р Иван Селимински – Сливен” с множество наранявания, където по-късно е починал.

Видео по темата

Източник: http://www.24chasa.bg
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!