Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Апаши разбиха стена на родопска къща, за да я ограбят

2,168 прегледа

Нагли крадци са ограбили родопската къща на хасковлия, като избили стената под прозореца, съобщават от полицията в Смолян. За празниците 63 годният стопанин от Хасково решил да навести имота си в село Глогино, община Баните и го заварил опустошен. В жалбата до полицията в Мадан потърпевшият обяснил, че взломът е станал от 1 януари до 21 април тази година, а от къщата му липсвали ел. агрегат, 2 смесителя, душ батерия, телевизор марка "Грундик" и 7 различни по големина алуминиеви радиатори. Местопроизшествието е посетено от дежурна оперативна група на РУП – Мадан. По случая е образувано досъдебно производство.

Видео по темата

Източник: smolyan.bgvesti.net
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!