Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Сгащиха зад волана двама пияни за закуска

2,566 прегледа

Двама мъже от Смолян и София са заловени вчера да шофират пияни.

Малко преди 9ч. сутринта, 39 годишният Н.Б. От София е засечен с 1.64 промила алкохол на пътя в чепеларското село Хвойна. Около 8ч. сутринта полицейски патрул е задържал в Смолян и 25 годишния В.С. от града. Младежът карал „Ауди“-то си с 1.67 промила.

Видео по темата

Източник: smolyan.bgvesti.net
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!