Ограбиха къща в Хасовица,задигнали всичко метално
Бакърени съдове, медна ламарина и 2 топа тел са задигнали апаши от къщата на 77 годишна смолянчанка. Вчера тя отишла да нагледа имота си в село Хасовица и го намерила с разбита врата и ограбен. Взломната кражба е станала от януари до началото на април , ащетите са в процес на изясняване.
Видео по темата
Източник:
smolyan.bgvesti.net









Коментари в сайта (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!