Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV

Черната жътва продължава - пневмонията взе нова жертва

5,273 прегледа

67-годишна жена е починала вчера в село край Симитли от недоизлекувана пневмония. Елена Д. от село Крупник, община Симитли била на лечение във Вътрешно отделение на МБАЛ-Благоевград от двустранна пневмония от 1 до 8 февруари, когато е изписана.На 11 февруари жената дошла в Спешно-приемно отделение с оплаквания, че не е излекувана. Назначени са й антибиотици от лекар в София, но поне още два пъти до вчера е идвала с оплаквания до болницата. Насочена е за лечение в белодробния диспансер, изготвени са и документи за прием, но тя отказала.БЛИЦ припомня, че от началото на 2014 година коварното заболяване стана причина за смъртта на десетки българи.`

Видео по темата

Източник: http://www.dnesplus.bg
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!